Katalogové číslo: CC0024599
93.60 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8.55 kg |
|---|---|
| Rozmery | 78 cm |
| Priemer | 35 cm |
| Výška | 78 cm |
| Hĺbka | 28 cm |
| Výška črepníka | 17 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Umiestnenie | tieň |
| Materiál | Terakota |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev