Katalogové číslo: CC0056780
Aglaonema ‚Diamond bay‘ in Plain Striped
Hydroculture
125.46 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 10.6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 cm |
| Priemer | 33 cm |
| Hĺbka | 26 cm |
| Výška | 60 cm |
| Priemer črepníka | 18 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Keramika |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Hydro granules |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev