Katalogové číslo: F00006077
2 927.40 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 321.3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 230 cm |
| Výška | 230 cm |
| Priemer črepníka | 80 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný, Rozvetvený, Viac výhonový |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela, Červená, Sivá, Žltá |
| Tvar listu | Dlaňovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev