Katalogové číslo: 6MND00352
93.48 €
Na objednávku, dodanie do 35 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.1 kg |
|---|---|
| Rozmery | 44 cm |
| Priemer | 48 cm |
| Hĺbka | 18 cm |
| Výška | 44 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Prírodný |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Pletený povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev