Katalogové číslo: 6FSTJJBS2
1 353.02 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 47 kg |
|---|---|
| Rozmery | 200 × 45 × 40 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 45 cm |
| Výška | 40 cm |
| Hĺbka | 38 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev