Katalogové číslo: 6ELHUG300
Loft Urban
Round Warm Grey
20.91 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.525 kg |
|---|---|
| Rozmery | 26 cm |
| Priemer | 29 cm |
| Hĺbka | 22 cm |
| Výška | 26 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Materiál | Syntetika |
| Povrchová úprava | Matná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev