Katalogové číslo: 6ARTBE551
39.61 €
Na objednávku, dodanie do 21 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.74 kg |
|---|---|
| Rozmery | 55 × 17 × 17 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 17 cm |
| Výška | 17 cm |
| Hĺbka | 16 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Kompozit |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev