Katalogové číslo: 6ELHUW50T
26.08 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 49 × 17 × 18 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 17 cm |
| Výška | 18 cm |
| Hĺbka | 16 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev