Katalogové číslo: 6FSTMWJ80
1 072.56 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 30.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 70 × 70 × 62 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 70 cm |
| Výška | 62 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev