Katalogové číslo: 4PAPAKK01
172.20 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 18.9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 80 cm |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 80 cm |
| Výška črepníka | 23 cm |
| Priemer črepníka | 25 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Sivá |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev