Katalogové číslo: 6STRKU999
3 820.38 €
Na objednávku, dodanie do 34 pracovných dní.
| Hmotnosť | 55 kg |
|---|---|
| Rozmery | 95 × 95 × 97 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 95 cm |
| Výška | 97 cm |
| Hĺbka | 90 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Stainless steel |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev