Katalogové číslo: 5CROVBU01
110.70 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 12.15 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 55 cm |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 55 cm |
| Výška črepníka | 21 cm |
| Priemer črepníka | 25 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Okrúhly |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Rozvetvený ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev