Katalogové číslo: 6DLBF7816
110.70 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 31 cm |
| Priemer | 36 cm |
| Výška | 31 cm |
| Hĺbka | 30 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev