Katalogové číslo: F00006118
3 013.50 €
Na objednávku, dodanie do 18 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 330.75 kg |
|---|---|
| Rozmery | 300 cm |
| Výška | 300 cm |
| Priemer črepníka | 90 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená, Červená, Žltá |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev