Katalogové číslo: F00006177
9 815.40 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 1077.3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 270 cm |
| Výška | 270 cm |
| Priemer črepníka | 140 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný, Rozvetvený |
| Kvitnúce | áno, nie |
| Farba listov | Zelená, Červená, Žltá |
| Tvar listu | Dlaňovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný, Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev