Katalogové číslo: F00005703
27.80 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 3.051 kg |
|---|---|
| Rozmery | 80 cm |
| Výška | 80 cm |
| Priemer črepníka | 23 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | áno, nie |
| Farba listov | Zelená, Červená |
| Tvar listu | Dlaňovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev