Katalogové číslo: F00005701
24.85 €
Na objednávku, dodanie do 12 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.727 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 cm |
| Výška | 60 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Iný |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Rozvetvený ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev