Katalogové číslo: F00001841
3.81 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 0.419 kg |
|---|---|
| Rozmery | 10 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 10 cm |
| Priemer črepníka | 8 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev