Katalogové číslo: 6SALG4090
583.02 €
Na objednávku, dodanie do 38 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Výška | 90 cm |
| Hĺbka | 89 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Lakované |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Aluminium |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev