Katalogové číslo: 4PHSEBU00
67.65 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.425 kg |
|---|---|
| Rozmery | 70 × 85 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Výška | 125 cm |
| Výška črepníka | 27 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Xanadu |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev