Katalogové číslo: 6FSTHEBL1
238.62 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 48 cm |
| Priemer | 55 cm |
| Výška | 48 cm |
| Hĺbka | 45.5 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Other |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev