Katalogové číslo: 4ARVABP12
8.49 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.932 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 × 35 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 35 cm |
| Výška črepníka | 11 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela, Pestrofarebná |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev