Katalogové číslo: 6PPNB90BB
1 329.63 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 45.63 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 cm |
| Priemer | 90 cm |
| Výška | 90 cm |
| Hĺbka | 88 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Prírodný |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Pletený povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev