Katalogové číslo: 6FSTRJG72
797.04 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 35.7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 95 × 38 × 72 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 38 cm |
| Výška | 72 cm |
| Hĺbka | 69 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev