Katalogové číslo: 6FSTNXG99
463.71 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 21 kg |
|---|---|
| Rozmery | 101 cm |
| Priemer | 50 cm |
| Výška | 101 cm |
| Hĺbka | 98 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev