Katalogové číslo: 4RHRCHA17
28.29 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.105 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 25 cm |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 25 cm |
| Výška črepníka | 14 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Červená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev