Katalogové číslo: F00003211
5.41 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.594 kg |
|---|---|
| Rozmery | 15 cm |
| Výška | 15 cm |
| Priemer črepníka | 13 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev