Katalogové číslo: F00004933
48.22 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5.292 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 40 cm |
| Priemer črepníka | 13 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný, Popínavý |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev