Katalogové číslo: CC0037933
150.06 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 9.468 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 cm |
| Priemer | 28 cm |
| Výška | 45 cm |
| Hĺbka | 22 cm |
| Výška črepníka | 18 cm |
| Priemer črepníka | 23 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Tvar listu | Oválny |
| Umiestnenie | slnko |
| Materiál | Ficonstone |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev