Katalogové číslo: CC0029157
95.20 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.41 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 × 59 cm |
| Dĺžka | |
| Výška | 59 cm |
| Hĺbka | 18.5 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Priemer črepníka | 15 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Sivá |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 5-10 cm, 10-20 cm |
| Umiestnenie | tieň |
| Materiál | Fiberstone |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev