Katalogové číslo: CC0053928
64.21 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 14.182 kg |
|---|---|
| Rozmery | 47 cm |
| Priemer | 20 cm |
| Výška | 47 cm |
| Hĺbka | 19 cm |
| Výška črepníka | 15 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba listov | Zelená, Červená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
| Materiál | Fiberclay |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev