Katalogové číslo: F00001865
Senecio scaposus
8.24 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.905 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 cm |
| Výška | 30 cm |
| Priemer črepníka | 13 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev