Katalogové číslo: 4PHRORS81
Phoenix roebelenii
Stem
123.00 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 13.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 × 160 cm |
| Šírka | 120 cm |
| Výška | 170 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Výška črepníka | 27 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Farba listov | Zelená |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev