Katalogové číslo: CC0010186
Alocasia ‚Polly‘ in Terra Cotta
Soil (Vulkastrat)
63.47 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.515 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 cm |
| Priemer | 20 cm |
| Hĺbka | 16 cm |
| Výška | 45 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Výška črepníka | 14 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Sivá |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Terakota |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev