Katalogové číslo: CC0060554
Calathea rufibarba ‚Wavestar‘ in Plain Striped
Soil (Vulkastrat)
123.00 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 12.24 kg |
|---|---|
| Rozmery | 81 cm |
| Priemer | 28 cm |
| Hĺbka | 30 cm |
| Výška | 81 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Výška črepníka | 17 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená, Červená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Keramika |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev