Katalogové číslo: 6DLBF7721
Bordo
595.32 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 15 kg |
|---|---|
| Rozmery | 70 cm |
| Priemer | 70 cm |
| Hĺbka | 69 cm |
| Výška | 70 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev