Katalogové číslo: CC0056248
Calathea sanderiana in Baq Nucast
349.32 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 10.315 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 cm |
| Priemer | 32 cm |
| Hĺbka | 29 cm |
| Výška | 90 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Interiér |
| Tvar listu | Okrúhly |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená, Červená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Prírodný |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev