Katalogové číslo: 5ELEBBU60
Elaeagnus ebbingei ‚Compacta‘ (140-160)
194.34 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 21.33 kg |
|---|---|
| Rozmery | 55 × 140 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Výška | 140 cm |
| Priemer črepníka | 39 cm |
| Výška črepníka | 32 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | -20 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Farba listov | Zelená, Biela, Sivá |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev