Katalogové číslo: CC0011354
Sansevieria zeylanica in Grigio
265.68 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 12.855 kg |
|---|---|
| Rozmery | 113 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Hĺbka | 35 cm |
| Výška | 113 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Výška črepníka | 27 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm, 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev