Katalogové číslo: 4ECGIKK30
209.10 €
Na objednávku, dodanie do 30 pracovných dní.
| Hmotnosť | 22.95 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 × 30 cm |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 35 cm |
| Výška črepníka | 11 cm |
| Priemer črepníka | 25 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Žltá |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev