Katalogové číslo: F00002634
8.24 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.905 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 20 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Kvitnúce | áno, nie |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Stĺp, Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev