Katalogové číslo: F00004320
Campanula isophylla mix
Mixed
6.77 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.743 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 cm |
| Výška | 20 cm |
| Priemer črepníka | 11 cm |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 5 °C |
| Tvar listu | Dlaňovitý, Oválny |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | áno |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev