Katalogové číslo: F00006232
65.19 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.155 kg |
|---|---|
| Rozmery | 70 cm |
| Výška | 70 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý, Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev