Katalogové číslo: 5ALMARS15
676.50 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 74.25 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 × 120 cm |
| Šírka | 140 cm |
| Výška | 175 cm |
| Výška črepníka | 39 cm |
| Priemer črepníka | 45 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Sivá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev