Katalogové číslo: 6LECCC14B
15.84 €
Na objednávku, dodanie do 24 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.28 kg |
|---|---|
| Rozmery | 14 × 14 × 14 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 14 cm |
| Výška | 14 cm |
| Hĺbka | 11 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev