Katalogové číslo: F00002667
1 062.72 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 116.64 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 45 cm |
| Priemer črepníka | 50 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Žltá |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev