Katalogové číslo: 4EUTIKK61
1 217.70 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 133.65 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 × 310 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 120 cm |
| Výška | 310 cm |
| Výška črepníka | 40 cm |
| Priemer črepníka | 57 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev