Katalogové číslo: 4EUTIKK07
166.05 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 18.225 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 95 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 75 cm |
| Výška črepníka | 23 cm |
| Priemer črepníka | 25 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev