Katalogové číslo: F00001370
6.03 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.662 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 20 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Žltá |
| Tvar listu | Okrúhly |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev