Katalogové číslo: 4ANANBU70
Anthurium andraeanum ‚Sierra‘
Bush Red
77.49 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 8.505 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 70 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 70 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Výška črepníka | 24 cm |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | áno |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev